Warning: Declaration of description_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = NULL, $id = 0) in /data/6/e/6e8cf393-3724-47f2-bacd-06e02bf82b06/mojebasne.sk/web/wp-content/themes/Memoir/functions.php on line 98
O autorke - mojebasne.sk

O autorke

Prevážnu väčšinu tu uverejnených básní má „na svedomí“ autorka publikujúca pod pseudonymom „Liduš“ alebo „Duška“.

Písať začala ako mladá žena, k zverejňovaniu sa odhodlala až po revolúcii s využitím internetu a možností, ktoré nám jeho rozšírenie ponúka. A hoci pod mnohými veršmi je ako dátum uverejnenia uvedený dátum z roku 2009, jedná sa len o technický dátum, kedy boli básne uverejnené na predchádzajúcom redakčnom systéme, kam boli ručne presúvané v lete roku 2009 z úplne prvého systému phpRS. Skutočný dátum napísania a prvého zverejnenia je oveľa skorší a dohľadateľný.

Všetky texty podliehajú ochrane autorského zákona a preto nie je možné ich voľne šíriť či dokonca vydávať za svoje. Ak sa vám ale páčia, budeme radi z každý komentár pod básňou či zdieľanie na Facebooku či iných systémoch.

Systém umožňuje vkladanie aj ostatným registrovaným autorom, ich meno je uvedené u každého zverejneného textu. Týchto autorov môžete kontaktovať pomocou komentárov pod básňami, kde si môžete zvoliť poslanie informácie o reakcii na váš komentár na mail a ďalej pokračovať v komunikácii s autorom pomocou mailu.

Za obsah komentárov nenesie prevádzkovateľ webu, spoločnosť  Bajtis, s.r.o., nijakú zodpovednosť, tá je plne na autorovi komentára.

Ak chcete kontaktovať autorku „Liduš“, použite prosím nasledovný kontaktný formulár, vaša správa jej bude doručená.

Captcha:
8 + 2 =